Rok plný změn

4. června 2016 v 20:27
Zdravím všechny už zase se vracím ke psaní.

Nebýt toho, že mi přišla upomínka, že blog.cz tohle místo zruší tak vůbec nevím, že ještě existuje. Tolik blogů bylo stvořeno mýma rukama a všechny upadli, že si sama adresy ani nepamatuju.
Nicméně mi chybí psaní. Kolikrát jsem přemýšlela že se k tomu vrátím, ale nebyl čas.

Tohle byl můj nejnáročnější školní rok ever.
Nikdy jsem se tolik nenervovala. Nikdy jsem se tolik nerozhodovala. A nikdy jsem se tolik neučila!!!
Poslední rok na střední škole. Vzhledem k tomu, že jsem gympl studovala osm let (od páté třídy) tak mi na začátku přišlo jako věčnost dostat se nakonec. Ale mám to zasebou, osm let uteklo jako voda a já to zvládla, chystám se na vysokou...
Letošní rok toho bylo šíleně moc, člověk tomu nevěří dokud se to opravdu nestane. V září vám sice rozdají témata k maturitním otázkám a vy musíte do prosince vědět jaké předměty si vyberete ale pak se to všechno nakupí tak rychle že nemáte čas si všechno pořádně promyslet.
Největší fofr pro mě začal v únoru. Šílení kolem maturitního plesu vypuklo už dost měsíců předtím, takže jsem příliš neztrácela čas s řešením dalších (důležitějších) věcí. Po plese přišel čas na rozhodování o budoucnosti. Vyřešit jedno velké NEVÍM mého života. Na kterou vysokou školu si podat přihlášku. Nikdy jsem nebyla ten typ co myslí na budoucnost a ví co bude jednou dělat. Kdykoliv se mě někdo zeptal skutečně jsem neměla představu o svém budoucím životě, a pořád nemám...
Po poslání přihlášek začalo přituhovat, lidé začali odpočítávat dny a pomalu začali shánět podklady pro otázky /nejvyšší čas/. Pak to mám všechno slité dohromady. Ukončení klasifikace, dodělání známek, vysvědčení, svaťák, učení, spouusta učení a pak to bylo tady.. To na co nás měli připravovat osm let. MATURITA! Zvladla jsem to, s velkou nervozitou ale ano, zvládla. Předání maturitního vysvědčení, rozloučení se spolužáky a konec.
Příští týden mam přijímací testy na vysoké školy. Věřím, že skončím v Jihlavě, ačkoliv nemám tušení jestli budu bydlet na koleji, nebo dojíždět. V mém životě je ted až příliš otazníků a málo věcí zůstane ve stejném stavu jako doposud. Mizí kamarádky, škola na kterou jsem zvyklá. Pravděpodobně se blíží odchod od rodiny a změna místa.
Je toho hodně. Bojím se a zároven se těším až začnu ten nový život.

Vaše Lore , příspěvky očekávejte pokud možno častěji, protože já už mám prázdniny!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zrz zrz | Web | 4. června 2016 v 21:38 | Reagovat

ah, gympl :D. já studuju uměleckou školu, takže si nedokážu představit, jak je to s učením na gymplu. každopádně souhlasím s tebou v tom, že byl tenhle rok velmi obtížný, už dýchám jen tak tak, odpočítávám dny do prázdnin.
držím palce u přijímaček!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama