Další kapitola života

14. září 2016 v 14:03
Vítejte v mojí hlavě...

Za tři týdny touhle dobou už budu ve škole. V nové škole, s novými lidmi, s novými pravidly. Vlastně pořád nevím co od toho nového života čekat. Hlavou mi probíhá několik scénářů, ale většinou z nich vycházím jako holka sedící v plné posluchárně lidí, která nikoho nezná a nikdo nezná jí. Asi to má i své výhody, ale zatím si nedokáži představit, že takto bych dokázala přežít příští tři roky, natož pět let..

Nejsem typ holky, kterou má každý rád. Moje nejlepší kamarádka taková je, takže stačilo když jsem byla s ní a seznamovala jsem se opravdu snadno. Ale teď začínám zase od nuly, úplně sama. Takže mám začít hledat novou oblibenou kamarádku a nebo se přemoci a být taková jaká lidé chtějí?

A co když existuje třetí možnost. Prostě Keep calm and Hakuna Matata. Budu jen proplouvat a nebudu se snažit přetvařovat. Prostě to budu JÁ. (ikdyž je to občas tak těžké) Nebudu střed pozornosti budu prostě ta holka. A pokud bude mít někdo zájem se bavit s "tou holkou", tak možná najdu nějaké kamarády. Na vejšce přece bude tolik lidí a nemusí to hned znamenat, že všechno budou zmalované barbíny bez mozku, které "dají" každému a nebo jenom frajírci, kterým jde jen o to, aby mohli jít co nejdříve chlastat... Možná se tam najdou i takový lidi jako já,.. Tuhle skupinu nehodlám nazývat "normální lidi", protože taková já taky nejsem..

Ale třeba se tam najdou takoví jako já, nebo alespon takoví s kterými bych si po čase mohla rozumnět..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ra.innie ra.innie | E-mail | Web | 30. září 2016 v 20:30 | Reagovat

Rozhodně třetí možnost. Nemá cenu si na nic hrát, buď taková, jaká jsi. Každopádně jsi mi článkem připomněla dobu, kdy jsem šla na střední. Strašně jsem se bála, že si s lidmi nebudu rozumět a co víc, bála jsem se do nového města na intr. Teď už jsem se stěhovala do školy po osmé a musím se smát tomu, co jsem si myslela, když jsem šla na střední. Na vejšce je fajn, že se tak nějak mezi lidmi v davu ztratíš, alespoň jsem to tak měla tedy já. A musím se přiznat, že se mi to líbilo. Přeji ať je vše ok.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama