Nerozhodnutá

30. září 2016 v 20:26
Jak je to možný, že stačí pár vět, pár zpráv a já zas přemýšlím a přestavuju si jaký by to bylo kdyby ted přijel. Můj ex. Mám sakra přítele, a nejradši bych si zpětně zato nafackovala.. ale když si s ním píšu je to jako opravdový. On mě fakt má pořád rád? Vlastně teprve ted vim že někdy vůbec měl..

Proč pořád nejsem rozhodnutá, mám třináct dlouhých měsíců stálý vztah a on je dávná minulost.. proč se mi to pořád vrací a ty city pořád jsou.. proč city nezmizí s danou osobou,.. anebo alespon bolest kterou zanechá nezakryje lásku, chut...

Je mi to všechno líto, ale nemůžu pořád všem dávat druhý šance.. ikdybych často chtěla, ale ne teď a nenávidím se i za to že nad tím jen přemýšlím... je to vůči mému příteli tak nefér.. kdyby jen věděl jak často jsem na pochybách. A přitom on je tak skvělý.

Jdu se někam zavrtat, až tohle dočteš budu cca v Číně..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ra.innie ra.innie | E-mail | Web | 30. září 2016 v 20:33 | Reagovat

Měla jsem to podobně. Zkrátka ti v hlavě zůstalo něco, co jste s bývalým prožili a zažili. Vzpomínky. Ty člověku zůstanou navždy. Neztrácej hlavu a uvědom si, co máš teď. Pokud si ovšem myslíš, zda k tobě ještě něco cítí, zeptej se ho, jinak se to nikdy opravdu nedozvíš ;)

2 Baryn Baryn | Web | 30. září 2016 v 20:55 | Reagovat

Jestliže až teď zjišťuješ, že tě měl někdy vůbec rád, tak to není nejlepší známka nějakého šťastného vztahu :D Ale chápu to, znám to ... člověk těžko opouští někoho, s kým toho tolik prožil a komu se tak moc otevřel ... Jenomže někdy je lepší prostě jít dál a tu druhou šanci nedávat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama