Kdybych tak mohla...

24. července 2017 v 18:27
Coby, kdyby...?

Tak nějak by to mělo začínat ne? Až na to, že já už jsem ve svém životě, tak ztracená, že ani nevím co bych si přála. Co všechno bych změnila.

Každý říká, že by změnil svou minulost. Nadruhou stranu to co jsme prožili z nás dělá to co jsme dnes. Ale co jsem já? Neumím si vybavit, jaké bylo to jedno mé rozhodnutí v minulosti, co mě dovedlo až sem. A tam kde jsem nikomu nepřeji být.

Změnit svůj život. Změnit svůj "vztah". Změnit svou osobnost. Změnit svoje okolí.

To nejde. A nebyla bych to já, kdybych nebyla tak sama jako se právě teď cítím. Nevím co potřebuju, rozhodně změnu, ale nic z toho nedokážu ovlivnit. Nedokážu najít ty správné lidi, kteří by mě potřebovali stejně jako já je. Asi potřebuju přestat být tak obětavá a uvědomit si, že ty vztahy jsou jen jednostrané, když se to těm kolem hodí. Když se chtějí tvářit, že jsme velký kamarádi. Ale ve skutečnosti nejsme. A můžeme spamovat facebook fotkama jak chceme. Tohle není přátelství.

Copak nemůžu mít ve svým životě alespon dva, tři lidi jako každý? Pro začátek by možná stačil jeden. On tu vlastně je, ale není schopný teď normálního vztahu. Ale co je to vlastně "normální" vztah? Procházet se v parku za ruku? Představit drahou polovičku rodině a kamarádům? Spamovat sociální sítě fotkama? Chodit ven a jezdit na výlety? Vyznávat si lásku?

Já už vlastně nevím. Poslední vztah co jsem považovala za normální, z něj si vlastně vybavuju jen špatné věci. A ty dobré už nevidím. Začínám pochybovat o tom, že někdy existovali. Ale přeci museli, ne ? Jak je možné, že jsem to všechno zapomněla?

Kdybych tak mohla změnit svůj život ... myslím, že bych se stejně vždycky dopracovala do stejného stádia.

skin, sad, and myself image
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LADY LADY | 24. července 2017 v 23:05 | Reagovat

http://v3.g.geewa.ladypopular.cz/public_profile.php?game=cz&id=459828

2 Eliss Eliss | Web | 25. července 2017 v 10:01 | Reagovat

Opravdový vztah je o lásce a důvěře, ne o fotkách a srdíčkách na fb :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama