Navždy? To určitě

3. srpna 2017 v 19:45
Kolikrát už jsem tu větu slyšela? Kamarádi forever. Vždycky tu pro tebe. Budeme kamarádi navždy. - A mnoho takových vět už jsem slyšela od různých lidí milionkrát. Problém je v tom, že já nikdy ani nebyla ochotná připustit že něco jako "navždy" se může stát. Ale stejně mě to vždycky zklame a přestože od začátku vím, že to takhle dopadne, tak to bolí.

Tvrdil mi to i můj ex. Když jsme byli kamarádi a já nechtěla zničit naše přátelství, tím že zkusíme vztah. Tvrdil, že když to nevyjde zůstaneme přáteli. Tvrdil to dokonce i po tom co jsme se rozešli. Ale po půl roce něčeho co se po rozchodu nedalo už nazvat přátelstvím, ale spíš občasným kontaktem, už nemám ani to. Brala bych cokoliv. Obyčejné psaní, občas se sejít na kafe. Zájem o to jestli ještě žiju. Ale teď už nemám nic z toho. Když jsem odmítala přátelství tvrdil, že jsem pro něj důležitá a že mě nechce ztratit. Že mě potřebuje a udělá cokoliv abychom zůstali v kontaktu.

Už je to měsíc od toho, co jsem mu řekla, že si dáme pauzu, aby se srovnal s tím, že budeme jen kamarádi. Neozval se. Nenapsal. Nezavolal. Asi se snaží přesvědčit sebe o tom, že neexistuju. Já mu nemůžu napsat, protože to já jsem řekla, že se musí ozvat až bude připraven. Asi jsem nepočítala s tím, že ty slova byla zase falešná. Že mě až tak moc ve svém životě nepotřebuji, ikdyž o tom alespon před měsícem byl asi i on přesvědčený.

Měla bych za to být vlastně ráda. Snaží se jít dál a pokud mu to pomůže, tak mě to těší. Ale vážně mě mrzí, že jsem zase ztratila přítele (chápej - kamaráda). Zvlášť protože na něj jsem se za poslední dva roky opravdu spoléhala nejvíce, že tu pro mě vždycky byl, stejně tak jako já pro něj. A už tu není. A já jsem sama. Zase.

lies, forever, and quote image
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama