Co mi nese špatného podzim

17. září 2017 v 17:49
Osobně považuji podzim naoko za krásné roční období. Ty barvy všude, babí léto, zkrátká pohodové období. Avšak nese to sebou i pár věcí, které mi trochu ztíží život.
Konkrétně se jedná například o to sychravé počasí. Je to všeobecná věc, co se dotýká každého. Ten déšť a ta zima pro mě není zrovna vhodné počasí. Jo miluju nošení podzimního oblečení od kabátů a svetrů počínaje a u kozaček konče. Bohužel ani to mi nenahradí to, jak často pak z té zimy onemocním a kolikrát mi zmoknou zrovna vyžehlené vlasy. Uznávám, že nadruhou stranu, si pak člověk váží mnohem víc toho sluníčka, když pak jednou za čas vykoukne nad barevnými stromy. A čas kaváren a čajoven taky není k zahození. Počasí neovlivním takže i s tímhle bodem se budu muset smířit, protože chladné počasí prostě k podzimu patří, ať chci nebo ne.

Mezi další body bych zařadila asi to že je 17.9. a to znamená že za pouhé dva týdny mi začně škola. Tahle doba se týká pouze vysokoškoláků a brzy se zas všichni potkáme v posluchárnách, v aulách a v menze. Oh Yeah! Nemůžu se dočkat (čtěte v sarkastických uvozovkách). Mě ani tolik neděsí to, že budu muset vysedávat v kampusu na přednáškách, mnohem víc mě štve a děsí, že se na mě stále neusmálo štěstí a nemůžu sehnat byt. Finančně dostupný, dostatečně velký pro 2 nebo 3 osoby a nejlíp v centru. Já vím, víc náročná už být nemohu. Mezi další školní problémy patří to, že v listopadu si mám vybrat téma bakalářské práce. Tak strašně brzo! Zatím ani netuším v jakém oboru (předmětu) by se mělo téma nacházet, natož vymyslet titulek práce.

A mezi další moje podzimní špatné zprávy patří i fakt, že budu muset ukončit svůj rádoby vztah. Kamarádství s výhodama je fajn, ale osm měsíců je dlouhá doba a mě už to nestačí. Bohužel tento můj kamarád, ačkoliv celkem opětuje nějaké ty mé city k němu, nemá teď na vážný vztah ani pomyšlení. Takže zbývá rozchod. Vím, že bude těžký to jen tak nechat být, protože je mi s ním opravdu moc dobře, jak už dlouho s nikým nebylo. Bohužel není vyhnutí a já to budu muset překonat. Rozhodla jsem se to nechat na říjen až budu dostatečně zaměstnaná návratem do školy a budu mít co dělat. Né že bych věřila snad tomu, že to bude bolet míň. To bych už opravdu lhala sama sobě.


autumn, coffee, and fall image
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama