Nikdy není pozdě na to, začít znova

23. září 2017 v 9:34
Dneska je ten den, kdy mu to všechno řeknu. Celý půl rok jsme nebyli schopni si promluvit. Vždycky jsme to prostě nechali být nebo to převedli na jinou činnost. Ale dnes jsem rozhodnutá. Večer před spaním jsem si představovala co mu říkám a znělo to docela smysluplně. Vím, že polovinu věcí říct nestihnu nebo zapomenu, ale potřebuju to. Potřebuju mu ty věci říct než to s ním skončím.

Prozatím ještě netuším jak to zvládnu, ale zlepšuje to fakt že za týden začně škola. Samo o sobě je to vtipný, že mě zachrání něco, co vůbec nechci. Ale jak jinak se zbavit té samoty, která nastane, když ji nebudu moct naplnit jeho přítomností. Na to je škola aspon dobrá. Co nevidět si taky musím najít práci, a tím už budu snad zaměstnaná dostatečně, abych měla co nejméně času myslet na to jak rychle si asi dokáže najít za mě náhradu.

Není pozdě na to začít znova. V pondělí jdu ke kadeřnici a učiním radikální změnu, která pro mě začne i změny v jiných věcech. Prostě nový start a navíc v červených vlasech. Snad to kadeřnice zvládne podle mých představ. Pořád mám cíl najít si co nejdřív bydlení v Praze a zmizet odtud. Motivaci mám nyní silnější než kdy dřív, protože doma je to opravdu k nevydržení. A co teprve až máma teď začne pracovat dvojnásobně. Zkrátka je toho hodně, co se teď musí změnit a já můžu jen doufat v zázraky, minimálně aspoň v jeden z nich.

girl, bus, and hair image
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kira Curatio Kira Curatio | Web | 23. září 2017 v 10:32 | Reagovat

Přeju ti, aby ti všechno vyšlo a abys byla šťastná. Mě taky čeká stěhování do Prahy, sice až za dva roky, ale i tak. Hlavně se nevzdávej a jdi si za tím, po čem toužíš. Nenech se nikým stáhnout dolů :)

2 Eliss Eliss | Web | 23. září 2017 v 11:37 | Reagovat

Přeji hodně štěstí na novém začátku! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama