Poučení z minulosti

27. září 2017 v 10:22
Každý má ve své minulosti věci na které není pyšný a pár chyb o kterých nemluví. Nejsem vyjímka a taky mám pár kostlivců ve skříni. Většina mých špatných rozhodnutí se (překvapivě) týkala kluků. Je neuvěřitelné, co je najednou holka schopná dělat za blbosti, když se objeví chlap.

Nehodlám tady rozmazávat svojí minulost. Jen bych ráda poukázala na to, že ikdyž vím, že to byly chyby myslela jsem, že jsem se poučila. Ale dá se vůbec někdy opravdu poučit a neopakovat taková rozhodnutí znovu a znovu? Řekla bych, co se lásky týče, chováme se všichni dost nevyzpytatelně. Nikdy si nemůžeme být jistí, jak to dopadne. Takže díky té nejistotě děláme stejná (špatná či dobrá) rozhodnutí znovu a znovu. Doufáme a věříme, že to ale dopadne jinak než předtím.

U mě to zatím dopadlo vždy stejně. Velkým zklamáním. Když se to stane jednou je to normální, ale říkám si že když ty chyby dělám podruhé, potřetí, počtvrté... není už na čase nějaká změna? Jak mám potom investovat další část srdce a čas do dašího vztahu s vědomím, že to zase dopadne stejně?

love, couple, and beach image
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 natalislife natalislife | 27. září 2017 v 20:33 | Reagovat

Hezký článek. Můžeš se podívat na ten můj :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama