Tohle není láska, jen nechci být sama

20. září 2017 v 21:37
Naivně jsem si myslela, že to co k němu cítím je silnější a že jsem se možná zamilovala. Ale pletla jsem se. S mým kamarádem s výhodama o city vůbec nejde.
Už je to nějaká doba, co jsem si zakázala milovat. Obrnila se a doufala, že už nezažiju tu bolest a zklamání když vám někdo zlomí srdce. Ačkoliv je to neuvěřitelné asi sem tomu natolik uvěřila, že se toho nedokážu zbavit. Když jsem rok a půl byla se svým posledním přítelem oba jsme věděli, že jeho city jsou silnější než moje. Dlouhou dobu jsem se opravdu hodně snažila se překonat a ovlivnit své srdce, ale jak se říká: "Srdci neporučíš."
Když vztah skončil začala jsem tohle přátelství s výhodama. Předtím jsme vlastně kamarádi ani moc nebyli, ale jelikož jsme spolu trávili opravdu hodně času (a stále to trvá) nějaký vztah mezi námi rozhodně vznikl. Pochopte, nebylo to tak, že bychom se scházeli jen kvůli sexu. To ne. I v týdnech kdy jsem nemohla mít sex, nebo jsme nemohli být spolu jsme si neustále psali, volali a zkrátka byli v kontaktu.
Posledních pár měsíců jsem začala přemýšlet nad tím, že je mi s ním opravdu dobře. Když vynecháte pár detailů, tak jsme se opravdu chovali jako ve vztahu. A já si začala myslet, že k němu možná mám nějaké silnější city. Že jsem se možná zamilovala.
Dnes jsem došla k závěru, že jsem se spletla. Jo je mi s ním opravdu moc dobře. Skvěle si rozumíme, neustále se smějeme a sex s ním je prostě fantastickej. Ale neumím si představit, že bysme spolu opravdu oficiálně chodili. Představení rodičům, přátelům, veřejný akce apod tohle k nám prostě nejde. Ten pocit, který jsem si spletla s láskou je jen to, že ho potřebuju. Je dobré vědět, že je tady někdo koho zajímá jaký jste měli den a je tu pro vás když potřebujete. Vzhledem k tomu, že momentálně velkým množstvím přátel neoplývám zabíral mi také nejvíce času on. Proto jsem se tak zmýlila. Ale je to jen obyčejná potřeba nebýt sama. A myslím, že on to má taky tak. Proto to v řijnu už skončím, protože už bych ráda něco jiného. A s tím skončím i naše přátelství, protože si nemyslím, že bez sexu má náš přátelský vztah nějakou budoucnost.

love, couple, and sky image
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama