Vím, že jsem udělala správně

30. září 2017 v 16:33
Ačkoliv vím, že jsem udělala správné rozhodnutí, tak tenhle fakt nijak nemírní bolest kterou cítím. Možná spíš než bolest tak prázdnotu a osamělost. Skončila jsem to ve čtvrtek a je teprve sobota a už teď mi moc chybí. Nejhorší je vidět to blbý zelený kolečko na facebooku a vědět, že nenapíše. Kéžbych aspoň věděla jestli ho to hlodá tolik jako mě.

Ale musím si v hlavě neustále připomínat proč to bylo správné rozhodnutí. Nemohu ho furt stavět do situace, aby si vybral nejlepšího přítele nebo vztah, který možná ani nechce. Kdybysme to teď nechali být, tak to stejně za měsíc řešíme znovu. Navíc nemůžu říct, že bych věřila tomu, že by ten vztah dopadl dobře. Myslím, že bychom nějakou dobu mohli být spolu šťastní, ale přece jenom každý si od budoucnosti slibujeme něco jiného. Vždyť on je ve věku, kdy už pomýšlí na svatbu a děti a pro mě je tohle ještě hodně vzdálená budoucnost (pokud se k tomu vůbec někdy dopracuju). Takže jsme se asi vyhli horšímu konci než teď.

Škoda, že ikdyž tohle všechno vím, tak jsem stejně už dvě noci nespala. Není to tak, že bych na něj ustavičně myslela a přemýšlela coby kdyby, věřte že téhle činnosti se snažím vyvarovat a docela mi to jde. Ale nejde mi spát, včera jsem zabrala až kolem 1 ráno. Snad to brzo přejde, v pondělí mi začíná škola a ačkoliv nemám zrovna od ranních hodin stejně bych uvítala kdyby se mi klidný spánek vrátil zpátky.

alone and sea image

Přejde mě to. Vím, že jo. Ale zatím jsem v první fázi. První fázi jdu dneska s holkama zapít. Dospěle budu zapomínat na problémy alkoholem. Na druhou stranu jsem opravdu pít někde nebyla celkem dlouho a vytáhnout holky mě stálo značný úsilí, takže když už nic jinýho aspoň se zase sejdeme my tři.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama