Chodím s kluky, co mají špatné období

31. října 2017 v 10:52
Nedávno jsem se procházela venku se svým nový přítelem a poslouchala jaké má trápení. Má určité finanční problémy, a tak se mu zdá, že ho jedno špatné rozhodnutí pronásleduje a nemůže normálně žít. Hodně s tím bojuje a má kvůli tomu teď dost často špatnou náladu. A jak jsme se tak bavili nějak zmínil něco o tom, že má prostě špatný období.

V tu chvíli mi proletěla hlavou myšlenka, že kluci se kterými jsem chodila, ve chvíli kdy semnou začínali, měli vždycky špatné období.

Svého prvního kluka jsem poznala v klubu, kde nás seznámili přátelé. On tam zapíjel to, že se s ním rozešla opravdu dlouhodobá přítelkyně. Začal se o mě zajímat hned ten večer, co jsme se tam poznali. Během celého toho počátečního období, co jsem ho znala, měl chvíle, kdy byl vážně v háji. Mluvil o ní a o sobě, že život nemá smysl.
Můj druhý přítel ve chvíli kdy jsem ho poznala měl taky trable s holkama. V jeho případě ho chtělo moc holek a on se asi nedokázal rozhodnout. Nikdy jsem vlastně nezjistila jak to mezi námi celé bylo, ale rozhodně tu dobu, co jsem ho znala měl dost depresivní a špatný období.
Můj poslední expřítel se do mě zamiloval, když jsme byli ještě kamarádi. Měl opravdu velké deprese a hodně se litoval. Poznala jsem ho půl rok/rok, potom co ho opustila snoubenka. Jo požádal svou partnerku o ruku (poněkud brzo řekla bych). Co vím, tak ho i podváděla a asi kvůli tomu to skončili. Každopádně se s tím nedokázal vyrovnat a měl občas opravdu záchvaty úzkosti. Já jsem mu jako kamarádka pomáhala, aby měl dobrou náladu. Řekla bych, že se na mé společnosti díky tomu stal závislý a tak vznikli jeho city.

Nicméně po tom, co jsem se všemi skončila, ať už byli během našeho vztahu jakkoliv šťastní, vrátili se zase k depresím jaké měli. Maličko mě děsí, že když se nad tím tak zamyslím vážně to odpovídá. Vybírají si mě kluci, co jsou emocionálně na dně a já jsem jako magnet, který je přitahuje. Nevím, co ve mě vypadá jakože já jsem ta co jim z toho dokáže pomoct a ani na to moc myslet nechci. S mým aktuálním přítelem to takhle není, ale nadruhou stranu jsme se poznali ve chvíli, kdy mu také krachnul vztah (ačkoliv to skončil on). Nevypovídá to o nečem?

couple, city, and light image
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama