Jsme spolu, že by happyend?

9. října 2017 v 9:02
Ačkoliv jsem to už vzdala, nakonec vše dopadlo úplně jinak. Od minulé středy jsme officiálně spolu. Můžeme se ukazovat na veřejnosti a říkat ostatním, že máme partnery. To že to ví už polovina našich známých sice není díky nám ale aspoň je to jednodušší. Můj ex se postaral o to aby to vědělo dost lidí po tom, co se naboural na fb účet mého přítele aby si přečetl všechny naše zprávy. Díky tomuhle myslím, že my dva jsme definitivně skončili. Protože takhle někomu narušit soukromí překročilo u mě jakoukoliv hranici.
První komu to samozřejmě řekl byla ex mého přítele, která od té doby mě nejen chce zabít, ale také vypráví svou dojemnou historku, kde může. S mým ex se k sobě opravdu dokonale hodí, když mají zapotřebí takovéhle naschvály. Nechápu to. Být v jejich kůži, tak se od nás snažím držet, co nejdál a nemyslet na to. Oni mají potřebuju o tom ještě veřejně diskutovat. Pro naše štěstí nás všichni zatím varují a jsou na naší straně, takže ted k otázce, bude to fungovat?

Ani jsem to nečekala, ale už za těch pár dní je vidět změna. Že to bere jinak. Ani jsem v to nedoufala a je to dokonalý. Nejvíc mě u srdce zahřálo, když mi řekl, že nevadí že jsem to kamarádovi řekla protože chce aby to všichni věděli protože se nás nestydí. Taková obyčejná věta, ale pro mě znamenala moc. Protože obrátila celý ten půl rok naruby a změnila to. A je to užasný. Užívám si to a vážně je mi s ním užasně, ted upřímněji než kdy dřív. Snad nám to ti dva už nijak nezkazí a budeme moct být konečně aspon chvíli štastní.

love, couple, and kiss image
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama