Druhá fáze nebude?

1. října 2017 v 22:41
Včera jsem s kamarádkama byla zapít první fázi po konci něčeho, co bych ráda nazvala vztahem. Kocovinka trochu byla, uznávám už nevydržím tolik, ale že bych byla v noci na káry se říct nedá. Ačkoliv když jsem zjistila ráno stav své peněžky, velmi jsem se snažila si vybavit kolik panáků a drinků jsem tak mohla vypít, ale nedopočítala jsem se.

Poučení z večera: už nikdy nepít Chupito. Ta třešnička v tom možná budí dojem, že to je sladký "holčičí" panák, jak už z názvu vypadá, ale ani náhodou. Hnus a už nikdy nepít (píšu si). S panáky zůstat u zlatý tequily.

Když už jsem rozchodila mírnou bolest hlavy a žaludek se mi trochu uklidnil málem jsem upadla do šoku při smsce od něj. Ačkoliv to vyznělo tak, že původně napsat ani nechtěl, o tomhle rozhodnutí mě rozhodně informovat musel. Konečně dospěl k závěru, že by bylo dobré se přiznat. Jeden z důvodů kvůli kterému jsem to ve čtvrtek už ukončili byli ty věčný lži. A teď pár dní potom se dozvím, že sebral svý koule a šel s pravdou ven. První otázka v mé hlavě křičela jako blázen - A co teď bude s náma? Znamená to, že se rozhodl že semnou chce být oficiálně? Chyběla jsem mu natolik, že si uvědomil, že to napraví, půjde s pravdou ven a pak to zkusíme? Na odpověď jsem nemusela dlouho čekat, ačkoliv to nebylo to, co jsem zrovna chtěla. Chtěl konečně udělat správnou věc a co se mě týče, tak se potřebuje ještě rozmyslet.

To beru. Jenže co když jsem se během těch pár dní už posunula? Jo jasně, chybí mi. Cítím se sama a štve mě, že si nemám s kým každodenně psát, ale stačí to? Co když jsem si uvědomila, že vážný vztah pro nás opravdu nemá budoucnost (viz poslední článek)? Co když mi teď řekne, že to chce zkusit a já nebudu vědět jestli to pořád chci i já? No není to na hlavu?! Celou dobu něco chci, když o to přijdu, tak se nad tím rozumně zamyslím a uvědomím si, že je to tak možná lepší. A pak se objeví možnost to dostat zpátky? Takže na kom je to rozhodnutí jestli to oficiálně vážně zkusíme? _Na mě?

beach, girl, and sea image
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama