Stín minulosti

12. října 2017 v 22:08
Podvedl mě.

Přiznal to než jsme spolu začali znovu. Je to půl roku, tedy alespoň mi to tvrdí. Kdyby to alespoň nebylo s ní. Věděla jsem, že se ho snaží dostat zpátky, ale tvrdil mi, že už nikdy nechce. Asi proto, že už to zkusil...
Odpustila jsem mu to. Officiálně jsme spolu nebyli. Však taky víc než to, že to udělal mě asi znepokojuje to, že neměl potřebu mi to říct. Já něco takového udělat nemohla bych se tvářit, že se nic nestalo a žít dál aniž bych se přiznala. Tížila ho vůbec vina? Vím, že je dobrý lhář, ale já neměla ani malou pochybnost, že by měl potřebu to udělat, a hlavně s ní.
Tvrdí, že byl opilý a že ona na něj čekala. Ale to přece není důvod jí pozvat dál a udělat to. Nemůže si stěžovat, že by mu něco chybělo. Myslím, že ani předtím to tak nebylo. Co když se pletu? A až ta chvíle přijde znovu, tak to nepoznám a on mi ublíží doopravdy?!

Nikdy jsem nepatřila mezi žárlivé přítelkyně. Nejsem ten typ, co nepustí kluka s kamarády do hospody. Co má potřebu neustále kontrolovat, kde, s kým co můj drahý dělá. Nevadí mi, že se vídá s kamarádkami. Prostě mu věřím a o to jde. Pokud něco provede, tak to udělá spíš, když je takhle kontrolovanej. Netvrdím, že v duchu nemám pár představ, když někde pije v klubu s partou, kde jsou i holky, ale nedávám to najevo, tak jak by to dali některé slečny. Ale co když teď pokaždé když někam půjde ve mě bude hlodat ten pocit? Co když se prostě budu bát tak moc, že mu přestanu věřit?
Nechci taková být. Víc se možná bojím toho, že taková budu. Budu sondovat kdo mu píše pokaždé, když mu pípne telefon. Budu dělat vědu z toho, když se otočí za jinou. Budu chtít vědět s kým je a stane se ze mě stíhačka.

To nemůžu dopustit a proto tohohle kostlivce hodlám schovat do hodně vzdálený skříně a nechat ho tam.

girl, sky, and sunset image
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 13. října 2017 v 13:39 | Reagovat

Vůbec nevím jak bych se ve stejné situaci zachovala já... :-(

2 Hipís Hipís | 17. října 2017 v 1:31 | Reagovat

Když jsem tohle četla, měla jsem pocit, že mluvíš o stejné osobě jako já. :-?

Musí to bejt naprd, když tě někdo podvede. Na druhou stranu je od něj hnusný, že to svedl na tu holku. Kdybych nechtěl, nejde.

Melania Martinez o tom má jednu písničku, kde říká: "Someone told me stay away from things that arent yours but was he yours if he wanted me so bad?"
Já to vidím z pohledu tý druhý holky. A v současnosti jsem dospěla k názoru, že tvůrcem zla mezi holkama jsou kluci. Tvůrci všeho špatnýho jsou kluci. Kluci jsou hloupí kreténi.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama