Can't forget

19. listopadu 2017 v 19:26
Sedím na posteli a jen tak si přemýšlím. Zas jsem v hlavě u myšlenky na svého ex. Díky němu je můj vztah s přítelem ještě o něco těžší. Problém je v tom, že ačkoliv už provedl věc, co byla přes čáru, nemůže skončit. Pořád něco zkouší a pravděpodobně se mě snaží vytočit. Možná mě chce dohnat k tomu abych za ním přišla a to, že bych mu rozmlátila nos, by mu bylo už jedno.

Lhář lhář lhář.

Když vím, co vím teď nedokážu si v hlavě vůbec obhájit nějaký důvod, proč jsem s ním nakonec vlastně začala chodit. Od začátku ten vztah spěl jen ke konci. Byla to prostě otázka času a já mu ho dala o mnoho víc než bylo nutný. Řekla jsem mu, že si s ním nechci začít, protože nechci ztratit kamaráda. Věděla jsem, že to tak dopadne, ale netušila jsem, že se změní v tuhle kreaturu, co se z něj stala. Ačkoliv jeho stinné stránky jsem před a během vztahu celkem ignorovala. Když se teď nad tím zamyslím a vnímám detaily, měla jsem vědět, jaký lhář to byl už předtím.

To, že náš vztah začal prakticky citovým vydíráním mi mohlo napovědět. Nebo to, jak se choval, když jsem ještě chodila s Jirkou. Jak se zachoval na tý chatě a poprvé ztratil veškerou mou důvěru. Měla jsem to vědět. A né ho nechat pokračovat v tom rok a půl. Celý náš vztah a především ten konec, je důkazem toho, jak mě vůbec neznal. Jaký byl sobec a staral se jen o sebe. Jak mu bylo jedno, že jsem nebyla šťastná. Jak mu nikdy nedošlo, co všechno jsem obětovala pro vztah, o kterém jsem věděla, že nikdy nebude fungovat.

A teď když ví, že mám šanci na něco opravdového, zase nám hází klacky pod nohy. Čekala jsem skoro jakkoukoliv reakci, ale tohle ne. Nečekala bych, že je schopný takových věcí. Nepřeju si ho vidět, protože pro mě je naprosto cizí člověk. Ne někdo, koho jsem se snažila milovat. A ikdyž se říká, že člověk nemá litovat svých rozhodnutí, protože v té chvíli to tak chtěl, tak toho lituju. Lituju, že jsem mu vůbec dala šanci vstoupit do mého života.

black, cama, and hands image
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama