Prosinec 2017

Sama odpovědět nedokážu

13. prosince 2017 v 18:26
S mým přítelem jsme oficiálně spolu dva měsíce a předtím jsme byli od ledna přátelé s výhodami. Takže vlastně již skoro rok se věnujeme jeden druhému. Náš vztah tudíž není láska na první pohled a není to jako normální vztahy. Ani vlastně nevím jestli to láska je.

Kolikrát mi v hlavě proběhne myšlenka, že bych docela ráda věděla, co ke mě vlastně cítí (jestli něco). Žádné "Miluju tě" mezi námi nepadlo a kdoví jestli se to stane. Každopádně by mě zajímalo jak o mě přemýšlí. Problém je v tom, že kdybych se ho na to zeptala a on odpověděl, položil by mi stejnou otázku. A já neznám odpověď.

Je to opravdu paradox chtít po někom vědět něco, co sami nevíte. Nám je spolu prostě dobře, rádi spolu trávíme čas a těžko říct, jak moc je to emoční. Hodně jsem si v minulosti ublížila a mám pocit, že opravdové emoce už nevnímám a nepoznám. Prostě toho máme hodně společného a zatím nám to spolu funguje a vím, že zatím mi tohle stačí. Nepatřím mezi holky, co si plánují děti a zkouší jak by vypadalo jejich jméno s jeho příjmení. To ani náhodou. Takže svým způsobem mi to vyhovuje, protože mám pocit, že tohle máme úplně společné, že si užíváme, jak to je. Občas se však nemůžu zbavit toho tichého hlásku v mé hlavě, který by rád viděl do hlavy toho druhého.

love, boy, and couple image