Snažím se něco změnit

7. ledna 2018 v 20:54
Nepatřím mezi lidi, co by si dávali novoroční předsevzetí. Jsem toho názoru, že když chce člověk něco udělat, tak ať to udělá a nemusí s tím čekat do konce roku, aby si to slíbil. Takže ani mé nutkání se sebou něco dělat nesouvisí se začátkem roku 2018, ale možná spíš s koncem roku 2017. Usmyslela jsem si to asi v prosinci, že bych mohla něco změnit.

Nejsem jedna z těch hubených holek, co o sobě tvrdí, že je tlustá. To vůbec! Vždycky jsem byla hubená, aniž bych se nějak snažila, protože to mám v genech. Je to vidět i na mojí starší sestře, se kterou jsme si podobnější než já a mé dvojvaječné dvojče. Každopádně jsem během prosince zjistila, že nejsem se svojí postavou v poslední době spokojená. Můj cíl je tedy trochu zhubnout stehna, což je na mé postavě asi jediný nedostatek + bych chtěla trochu vyrýsovat břicho.

Asi od dubna jsem chodila jednou týdně na jumping a měla pocit, že tím alespoň něco pro sebe dělám, ale v srpnu jsem skončila. Bylo to hlavně kvůli času a taky pak nebyli zrovna money. Takže jsem si k Vánocům napsala ježíškovi o podložku na cvičení. A hned druhý den od rozbalení mé fialové pomocnice jsem začala každý večer cvičit. Ráno to prostě nedávám a vynechám jen, když přespávám u přítele, což jednou / dvakrát týdně by tělo stejně mělo mít pauzu.

Jedu podle různých videí na youtube na domácí posilování a mám z toho dobrý pocit. Občas u toho dost umírám a někdy mi přijde, že jsem neudělala vůbec nic. Už se mi stalo, že jsem to jednou přehnala a nemohla pak cvičit další tři dny, jak jsem měla natažené svaly (byla jsem ráda, že sejdu schody a zvednu se z postele). Nejde mi o žádnou výzvu abych byla v létě sexy v plavkách - to budu stejně. (hlasitý smích) Nedělám to ani pro přítele. Dělám to pro sebe, abych se cítila dobře. Tak snad za pár týdnů už uvidím nějaké výsledky.

girl, fitness, and workout image
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aurora Borealis Aurora Borealis | Web | 7. ledna 2018 v 21:15 | Reagovat

to já taky :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama