Typical Sunday evening

14. ledna 2018 v 19:57
Neděle večer a já začínám s modlením. Zítra mě čeká zkouška z Mikra. Tři dny jsem se v kuse učila a stejně mi přijde, že je v mé hlavě prázdno. Kdybych s trochou štěstí zvládla počítačový test (nesnaží se mi to ulehčit..), tak přes ústní se určitě nedostanu. Kdybych nějakým velkým zázrakem zítra zkoušku zvládla, zbývala by mi už poslední ve čtvrtek a neumím si ani představit tu radost, kdyby se mi to vážně zítra povedlo.

Pro dnešek jsem už s učením skončila. To vstávání v půl šestý mi totiž rozhodně přidá. Zítra si to ještě pročtu ve vlaku a pak je to na osudu. Ono se ani moc učit nejde, když vám z přízemí hraje Vivaldi. Nechápete? To byste museli mít mojí matku (a to vám nikomu nepřeju). Je naložená ve vaně se svíčkama dokola, se skleničkou červeného a přes celý dům je slyšet Vivaldi. Tu vanu bych si nejradši dala sama, ale mě by k tomu hrálo docela určitě něco jiného.

Jsem od začátku zkoušek a vlastně už od předvánoc tak vystresovaná, že už to snad ani nejsem já. Občas si říkám, že je až nezdravý, jak kvůli takovým blbostem jako jsou zkoušky zvládnu zcvokatět. Snaha cvičit mi zatím celkem vychází až na pár večerů, kdy jsem díky učení apod byla tak vyčerpaná, že jsem se opravdu nedokopala. Ale po zkouškovém už mi dojdou jakkékoliv výmluvy.

bath, legs, and luxury image

Jsem tak zaneprázdněná, že celkem nemám ani šanci těšit se na úterý. Na to mi v mozku kolem křivek nabídky a poptávky nezbývá kapacita. A co, že se děje v úterý? Splním si jeden ze svých snů. Jdu na tetování. Konečně jsem se k tomu v jednadvaceti dokopala. Teda vlastně ne já, ale můj přítel mě k tomu dokopal, když mi to dal jako dárek pod stromeček. Kdybych měla čas a "kapacitu" hrozně bych se těšila a zároveň se trochu bála, ale stejně bych nevycouvala. Ani za nic. Je to jen malý vzor na kotník, ale i tak je to pro mě něco. A co teprve pro rodiče až to uvidí...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mydarkpath mydarkpath | Web | 22. ledna 2018 v 11:36 | Reagovat

Preji hodne stesti

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama