Bad girl aneb špatná rozhodnutí

24. února 2018 v 16:06 | Open-minded girl
Tuhle jsem po rozmluvě s jedním kamarádem, který tvrdil, že jsem určitě v životě neudělala nic tak špatného abych za to byla nějakým způsobem karmy trestána, přemýšlela čím jsem se ve skutečnosti já opravdu provinila. Přišla jsem na pár opravdu špatných věcí kvůli kteřím mě ještě stále někteří lidé soudí. Nadruhou stranu, kdo z nás je perfektní? Kdo nikdy neudělal chybu kterou nelze vrátit? Můžete mě odsuzovat za řádky níže, ale kdybyste znali všechny souvislosti a důvody, které k tomu vedly, možná byste se tvářili jinak.

První špatné rozhodnutí, které bych pravděpodobně alespoň částečně vzala zpět, jsem způsobila pod vlivem alkoholu. Nebudu tvrdě, že jsem byla mírně opilá, protože jsme pili opravdu hodně a všechno co teklo. Má kamarádka slavila narozeniny. Bylo to v takovém opuštěném "baru" o dvou místnostech, který měla pro ten večer vypůjčený. Bylo nás tam asi deset a já tam znala jen dvě holky. Moje špatné rozhodnutí se týkalo kluka, kterého oslavenkyně pozvala, protože se ji líbil a něco s ním předtím už měla. Já, ačkoliv jsme se poznali ten večer, tak jsem si to s ním rozdala. Ano vyspala jsem se s klukem, který se líbil kamarádce na její narozeninové oslavě. Nikdy jsem nic takového neudělala, ale byl vážně pěknej a už jsem příliš nevěděla co dělám. Na mou obranu, ta kamarádka která semnou pak nějakou dobu nemluvila má na svém kontě opravdu zástup mužů (tím myslím určitě někde nad 20), takže kam se na ní kdo hrabe.

Jako další opravdu špatné rozhodnutí, což by se ani nemuselo zdát, bylo spustit se s mým nejlepším kamarádem, ačkoliv jsem věděla, že k němu nic necítím. Hodně jsme se vídali a byl pro mě opravdu dobrý kamarád, možná protože do mě byl zamilovaný. Když to prasklo a on chtěl víc razantně jsem ho odmítala, protože jsem věděla, že ty city neopětuju. Bohužel to nevzdal a "přemlouval" mě ať to aspoň zkusíme, že nemám co ztratit. Omyl. Vztah bez citů, kdy jsem se snažila v životě víc než jsem zvládala jsem vydržela rok a půl a lituju toho. Protože ačkoliv to on byl ten, který něco cítil, já se snažila vztah udržovat.

A třetí, uznávám, opravdu špatné rozhodnutí, se týká ukončení toho vztahu. Několik jsem se s ním chtěla rozejít když už to bylo opravdu neúnosné. Bohužel jsem to nestihla dřív než jsem se vyspala s jeho nejlepším kamarádem. Bitch. Prostě se to stalo ani nevím jak. Tři dny na to jsem vztah ukončila, protože jsem to stejně měla v plánu. Neřekla jsem mu to aby ho to nezranilo, víc než celá ta skutečnost. Bohužel samozřejmě všechno jednouv vyjde na povrch, ale potom jak se zachoval když se to dozvěděl, nelituju tolik toho, že jsem mu zahla (ikdyž už to ani nebyl vztah), jako toho že jsme si začli.

Než začnete někoho soudit pro jeho rozhodnutí, vyslechněte si celou pravdu. Protože každá mince má dvě strany. Jsme jen lidi a děláme chyby, ale občas jsou tu důvody a okolnosti, na které se nikdo neptá, když vás zavrhuje. Ano dělala jsem chyby, nadruhou stranu já se z nich poučila. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 24. února 2018 v 17:41 | Reagovat

To nejsou zase tak hrozné věci :-) Důležité je že sis z nich vzala ponaučení!

2 Che Guevara Che Guevara | Web | 24. února 2018 v 18:19 | Reagovat

Hmmm, taková sebereflexe resp. opožděně projevená lítost je myslím “ad hoc” dobrým počinem!

I když jsem v posteli poznal hodně bab (nelituji toho!) tak mohu s klidným srdcem říci, že jsem nikdy nespal s holkou, ke které bych něco necítil, včetně faktu, že jsem několik bab i odmítl, což mi ve finále postavilo do cesty “x” nepřátel v ženské sukni, které mě dokáží nenávidět i 20 let!

3 Kleo Báthory Kleo Báthory | Web | 24. února 2018 v 19:45 | Reagovat

Ono to nie je nič hrozné, to sa stáva, aj keď mne to pripadá byť také kus bravíčkovské. Aspoň nerobíš hovadiny jak ja.

4 Lucka Lucka | E-mail | Web | 24. února 2018 v 20:31 | Reagovat

No, každý děláme chyby a každý pro ně má své důvody. Na druhou stranu, kdyby nebyly chyby, nebyla by možnost se z nich poučit. Takže bych to zase tolik neřešila, příště se zachováš třeba jinak. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama