Flashback

18. března 2018 v 11:01 | Open-minded girl
Včera jsem po opravdu dlouhé době byla s kamarádkami v klubu, kam jsme chodili když nám bylo těch sedmnáct, osmnáct. Prostě ty časy barů a diskoték, kouření, alkoholu a kluků. V těch dobách jsme tam byli téměř každý víkend a užívali si. V jistých ohledech mi tyhle časy chybí. Dělala jsem hlouposti a nehleděla na následky, ale bavila jsem se. Vážně jo.

To místo je teď po rekonstrukci, a tak jsme tam zašli na Oldies. Jakmile jsme tam vešli obklopilo mě ohromné množství vzpomínek. Poznala jsem tam dva ze svých bývalých, líbala se s cizíma klukama, dala pěstí jednomu idiotovi a prostě tančila a pila do rána. Vzpomínala jsem kolik jsem tam poznala kluků, kolik vypila panáků, kolikrát zpívala oblíbenou písničku, kolikrát zapálila cigáro, kolikrát mě po noci tam bolela hlava. Ale cítila jsem se volná. Je možný, že takhle svobodná, jak jsem se cítila už nikdy nebudu. Všechno bylo jedno a jenom jsme si užívali.

V tom věku se všichni těší až budou dospělý, částečně proto, aby mohli pít legálně, ale hlavně proto, že si myslí, že je to něco lepšího. Mám pocit, že s tou dospělostí přišla jen zodpovědnost a problémy. Občas bych si vážně přála být zas ta bezstarostná holka, co na parketu tancovala jako o život. Ta mrcha, co se tam líbala se třema klukama za jediný večer. Ta, co zvládla vypít neskutečné množství alkoholu bez větších následků. Ta bad girl mi někdy vážně chybí, ačkoliv vím, že ve mě pořád někde je, už jsem asi někde jinde. Ale vzpomínky zůstali (a fotky taky - někdy bohužel).

kiss, couple, and grunge image
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 18. března 2018 v 11:10 | Reagovat

Někdy je pěkné připomenout si jací jsme byli před několika lety...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama