Odpověz mi

23. března 2018 v 19:42 | Open-minded girl
Ležíme v posteli. Je hluboká noc. Ty spíš a nevnímáš okolí, protože si usnul první. Jako vždycky. Dnes mě ani neobjímáš. Ležíme vedle sebe jak dva cizinci. O čem se ti tak asi zdá? Znát tak tvoje myšlenky...
Já tu ležím a přemítám nad tím chaosem ve své hlavě. Přijela jsem abysme byli spolu, ale takhle to vypadat nemělo. Takhle by to celé vypadat nemělo. Ležím vedle tebe, ale uvnitř se cítím sama. Skoro jedno jestli jsem tady u tebe, nebo sama ve své posteli. Řekni mi, co tohle mezi námi znamená? Co to tedy děláme? Proč mi pořád děláš věci, které nesnáším? Proč čas, který máme trávit spolu a na který se vždy tak těšíme, dopadá tak že po zkouknutí x dílů seriálu usínáme v posteli? Co jsme si za celý den řekli? Proč mi píšeš, jak jsem skvělá, když jsem se o tebe teď při nemoci starala, ale když přijedu jsi úplně někdo jiný? Copak ten člověk co píše ty zprávy, nemá u tebe na starosti i mluvení? V čem je problém a proč do očí nejsi schopný mi něco takového říct?
Na svoji obranu dělám vtipy. O tom, jak nikdy nepoznáš moji rodinu. O tom jak žárlím. O tom jak se chováš. Ale hluboko uvnitř to vůbec vtipné není. Jak je možné, že to nechápeš? Že nechceš stejné odpovědi? Proč tady teď ležím s milionem otázek a ty vedle mě v klidu spíš?
Mám pocit, že jsme už ztracení. Tohle se nikdy nezmění vid? Pokaždé když si promluvíme, tak ty to odkejveš a řekneš, že se pokusíš na tom zapracovat, ale u toho to taky zůstane. Nic se nezmění. A mě to bude dál trápit. Tohle chceš? Chceš abych se trápila? Chceš být další chlap v mém životě, kterému jsem se vzdala, abych zjistila, že to bylo zbytečné?
Když procházím tvé staré fotky s ní, je to jako by mnou projela žiletka. Tupá bolest u komentářů od tebe jak jsi šťastný a zamilovaný. Milion fotek a statusů, jen aby to všichni věděli. Aby věděli jak jsi šťastný. Kde je fotka semnou? Kde mám já svůj komentář? Jsi šťastný i semnou? Možná jsi, ale nevěříš v nás natolik, abys zveřejnil fotku s takovým komentářem. Jsem jen další holka v tvém životě. Přechodně. Strávíme spolu příjemné chvíle, a pak se naše cesty rozejdou. Nikdo se to nedozví, protože fotky a komentáře nejsou. Vztah bez důkazů. Jen si sbalím kartáček a věci ve tvém bytě a vypadnu ti ze života, jako bych tam nikdy nebyla. Za pár let si na mě ani nevzpomeneš. Takhle to chceš? Takhle to bude? Tak se prober a vysvětli mi to.

girl, bed, and sweater image
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jeife Jeife | E-mail | Web | 23. března 2018 v 20:12 | Reagovat

Takhle to chces? Chces aby ses trapila?
Komunikuj ... je to na tobe. Drzim ti palce :)

2 stuprum stuprum | Web | 24. března 2018 v 14:35 | Reagovat

Myslí na to, jak si užívá s kámoškou. :)

3 Shairin Shairin | E-mail | Web | 5. dubna 2018 v 16:58 | Reagovat

Občas zažívám podobné pocity. V hlavě křičím na celý svět, ale nahlas neřeknu nic, ačkoliv nejhorší je dusit to v sobě. Hodně štěstí, tyhle vnitřní boje nejsou snadné. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama