Zapomeň na prince

30. dubna 2018 v 18:51 | Open-minded girl
Ani před svým prvním vztahem jsem vlastně neměla v kluky tu počáteční naivní důvěru. Nevím jestli za to můžou filmy nebo jsem příliš rychle prokoukla realitu. Vždycky jsem celkem dobře uměla lidi prohlédnout, u kluků to platí téměř dvojnásobně. Na ty špatný typy jsem vyloženě expert. Nejhorší na tom je, že jak všechny víme, ty záporáci nás přitahují nejvíc.

Nevěřím na dokonalýho kluka a ideální vztah. Holky, co hledají toho pravýho jsou podle mě už předem ztracený. Jasně, myslím, že se někdy v budoucnosti objeví někdo s kým si budu rozumnět a bude to láska, ale to z něj ještě nedělá pana perfektního. Každý musí projít nějakou cestu než se stane tím kým je. Tím chci říct, že kdybyste poznali svoji spřízněnou duši o dvacet let dříve než tomu bude, nemyslím, že byste spolu byli.

Člověk se prostě vyvíjí. Učí se ze svých chyb. A hlavně, není dokonalý! Upřímně bych s dokonalým chlapem vedle sebe žít nedokázala. Všechny problémy a nedokonalosti vztahu by byli jen vaše chyba. A z toho by se každý musel za chvíli sesypat. Takže ne díky! Počkám si na někoho, kdo bude ve správnou dobu zrovna pro mě ten správný. Načasování je totiž všechno.

A než se tak stane.,nikomu neublíží, když budu mít sex se svým expřítelem. A budu dělat další špatná rozhodnutí ohledně kluků. Je mi jednadvacet a nikdy jsem netoužila, aby ten první byl i poslední (trochu pozdě na takové úvahy..). Myslím, že člověk má zažít, co nejvíce. A ikdyž mi některá rozhodnutí ublížila, nebo jsem jimi ublížila někomu jinému, tak to prostě je.
Život je svině, tak buď větší.

Image by LA
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 30. dubna 2018 v 19:50 | Reagovat

Ale on ten pravý i přes to všechno jednou přijde :-)

2 hotmail.com hotmail.com | E-mail | Web | 9. srpna 2018 v 9:44 | Reagovat

Great work. Keep it up.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama