Měsíc stresu

12. května 2018 v 23:32 | Open-minded girl
Sotva začalo zkouškové období, tak z toho začínám šílet. Moje stresové dny začaly a ta depresivní část k tomu bohužel nezvladatelně taky patří. Na mou obranu už má za sebou polovinu zkoušek a to mé kamarádky ještě ani nezačali. Snažím se zkrátit si to, co nejvíce. Možná o to víc se to odráží na mojí psychické stránce.

Každý, kdo je na vejšce to zná. Celý semestr nic moc neděláte, odevzdáte pár esejí a seminárek, jednou za čtrnáct dní nějaká aktivita na cvikách nebo průběžný test, ale to je celé.. A pak je najednou konec flákání a přijdou zkoušky. Vím, že je z toho v nervech každý - obdivuju ty lidi, kterým je u prdele jestli to dají napoprvé, napotřetí nebo budou za rok opakovat. Já to chci mít z krku, co nejrychleji a v té nejideálnější možnosti i na první pokus. Mít minimálně jednu zkoušku každý týden je pro mě tedy normální.

Možná nakonec ty zkoušky zvládnu, s podivem, že jsem dala tu poslední, ale ta psychická stránka je hrozná. Nejradši bych se profackovala, když stresuju ve škole. Stěžuju si nemožně kamarádce, jak to určitě nemám. *Plesk* Ty dny učení jsou ovšem ještě horší. Když pominu tu část, kdy se musím dokopat a vypnout facebook, kde se určitě pořád něco zajímavého děje (určitě zajímavějšího než v papírech s makroekonomií), je tu ta osamělá část. Nikdo nepíše, nikam nechodím a večer po učení padám do lehké deprese o zbytečnosti své existence. (jako teď)

Susan a Manželka se učí na svoje zkoušky a já nemám koho vytáhnout na pokec ven. S Bezcitným jsem se viděla v úterý, ale na nějaké povídání nebyl zrovna čas. Byli jsme moc pilný v posteli, na lince, na gauči,... Měl by zamnou přijet ve středu, trochu mě roptýlit od učení. Rodiče na několik dní odjíždí a to je poprvé za dobu, co se známe, co bude prázdný barák, takže nutnost toho využít až bude Twin v práci je jasná. Ačkoliv teď bych potřebovala spíš kamaráda, než milence. V úterý jsem uvěřila tomu, že jsme mimo sex schopný se i normálně bavit. Teď si ale říkám, že to bude možné, až spolu přestaneme spát. Jestli spolu zvládneme čas trávit jen tak. Na to si ale asi budeme muset počkat, dokud si někoho jeden nenajde (což moc reálně nevypadá). Protože napsat mu teď jestli by šel na skleničku mi přijde víc než nereálný.

Takže kdo zbývá? Will se semnou, nevím proč, nebaví, ale to je vzhledem k sexu s Bezcitným asi dobře. S Vojákem jsem se viděla před týdnem. Naše přátelství je ztracený, protože už prostě nemáme společného naprosto vůbec nic. A jedinou možnou shodu si odmítám připustit, protože nebudu takhle zoufalá a osamělá bytost jako on. Sorry. S Lucasem jsme skončili u pohádek (chápej jako erotické povídky), ale kamarádství to taky není a na sex už to taky nevypadá. Skoro je mi to líto, aspoň něco by se dělo. Jsem na tom vážně špatně. Ať už mám ty zkoušky hotový!

books image
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shairin Shairin | E-mail | Web | 13. května 2018 v 20:14 | Reagovat

Girl, držím Ti palce a přeji hodně úspěchů. Věřím, že vše zvládneš! ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama