Tenká hranice aneb mrcha je zpátky?

1. května 2018 v 10:53 | Open-minded girl
Po ukončení vztahu s Bezcitným, jsem se rozhodla, že chci být sama. Nemyslím tím doslova sama, jeptiška ze mě nebude, ale nikoho stálého momentálně nehledám. Před třema rokama než jsem začala ty vážný vztahy jsem se uměla bavit. Byla jsem dobrá provokatérka a měla kluky docela na háku. Je na čase se k tomuhle období vrátit. Tak trochu mrcha, ale v tom dobrém smyslu.

Nepředstavujte si, že se hodlám vyspat s každým klukem na potkání. To ne. Taková jsem nikdy nebyla a nikdy nebudu. Jen hodlám míň řešit, co si myslí ostatní a víc si užívat. Svědomí ale pořád mám a určitá pravidla (zásady) taky, takže velkým průšvihům se snažím vyhnout, ačkoliv ne vždycky to jde že? Je to na překročení prostě hodně tenká hranice, kdy je něco už špatné. A nejhorší na tom je, že každý má tu hranici jinde. Tak nesuďte!

Začala jsem si psát s Lucasem. Byli jsme "tajně" spolu venku v Praze, ale to bylo spíš jen, aby si postěžoval, jak to má teď těžký v práci, s kamarády a s přítelkyní. Ano je zadaný. Myslela jsem, že budeme kamarádi, protože momentálně by se mi někdo takový hodil, ale to bych musela znát asi gaye. Jak jsme si psali začali jsme trochu flirtovat a moje provokatérské já se prostě neumí krotit. Pro mě to bylo jen psaní a "únik z reality" a stejně tak pro něj. Pak jsem jeden páteční večer byla pít a potřebovala odvoz a náhodou se nabídl. Po několika sklenkách vína smíchaných s panákem hruškovice a rumu, jsem nasedla k němu do auta ve své nezvladatelné náladě. To je ten bod opilosti, kdy už jsem schopná všeho a neovládám se. Takže samozřejmě po tom, co celou cestu komentoval moje krátký kraťasy a sahal mi na stehno, jsem před vystoupením z auta po něm vyjela. Zadaný, nezadaný v tomhle nezvladatelném stavu je to mému opilému já úplně jedno. Chtěla jsem ho políbit (mám to trochu rozmazané), ale uhnul a dostal jen pusu na tvář. Pak odjel.

Ačkoliv jsem si ráno připadala jak kretén, získal můj obrovský respekt. Neznám moc kluků, co by se zvládli ovládnout. Zvlášť protože vím, že ho přitahuju a vím, že není ve vztahu šťastný a začala jsem já. Má můj obdiv, že ani tu pusu mi neopětoval. Samozřejmě mi pak psal, že lituje, že byl slušnej a že ho zajímá, co by se stalo, kdyby nebyl idiot (mít sukni prý by to nedal). Ale to je jiná věc, v tu chvíli se zachoval správně. A z toho jsem vážně v šoku a mám na něj jiný pohled.

Své potřeby jsem uspokojila v pondělí na to, když Bezcitnej slavil narozeniny. Nevinné přání se zvrhlo v pozvání k němu a rozbalení mnohem lepšího dárku než čekal. Mě. Dvakrát jsme si užili a přes všechny moje původní porozchodové pochyby to bylo v pohodě. U nás dvou ty city nikdy nebyli, takže jen sex prostě šel. Předpokládám, že si to brzy zopakujeme. Ale chci aby to tentokrát opravdu zůstalo jen mezi námi a především Will [předchozí ex, Bezcitnýho nej kamarád] to tentokrát nezjistil. Už tak je v depresi z toho, že s ním se znovu vyspat nechci. Tohle by asi nerozdýchal.

Bad girls have more fun

amazing, fashion, and subtitle image

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama