Červen 2018

Osamělé léto

7. června 2018 v 10:18 | Open-minded girl
Je to tady. Mám úspěšně po zkouškách a začíná to období roku na které se těší každý student. Ale jsem já jako každý student? Všichni se těší na hodiny volného času, festivaly, párty, výlety, dovolené, dobrodružství a zkrátka na to, že budou většinu každého dne trávit s přáteli nebo drahou polovičkou. Tak si to shrneme...

Nemám drahou polovičku a nemám kamarádky/kamarády, které bych mohla nějak často tahat na akce a párty. Jednou za čas se najde někdo s kým si vyjdu ven, ale přátelství se tomu říkat nedá. Susan odjíždí příští týden do Ameriky a nebude tu pro mě celé léto. Tím odpadá jedna nejlepší kamarádka, s kterou bych se mohla za léto párkrát sejít. A Manželka? Ta ještě dělá zkoušky a bude mít hotovo až tak na konci června. Pak bude většinu času trávit s tím jejím idiotem a s milionem lidí, který kolem sebe má. Takže to bude tak, že se asi stěží párkrát sejdeme.

Jelikož skončí škola, nebudu mít důvod si psát či se vídat se svými spolužačkami (ani nejde napsat s kamarádkami). Možná se během léta někomu ozvu, ale tím to taky skončí, protože by žádná z nich neměla potřebu ozvat se mě. A o tom to je. Nemůžu se doprošovat o pozornost či přátelství, když o to zjevně nikdo nestojí. Takže se uvidíme v říjnu a do té doby předpokládám ticho.

Nemůžu se dál spoléhat na své ex a trávit nejvíc času s Bezcitným. To by mě dostalo do stejné situace z jaké jsem se v březnu rozchodem dostala. Nejde sice ani tak o to být s ním, jako o to být s někým, a ne zavřená sama doma, ale ve výsledku je to stejný. Nemůžu si dovolit se s ním vídat nějak často. Sex jednou za čas je fajn a přátelskému pokecu se taky nebráním, ale to přespání před dvěma dny už nebyl tak dobrý nápad. Měl čas až pozdě večer a ráno vstával do práce, tak jsme si řekli proč ne, usínali jsme spolu už milionkrát a je jedno, že teď už je to zas inkognito. Spala jsem špatně a to jako vysvětlení asi stačí.

Takže jak bude vypadat mé osamělé léto? Zahrabu se v práci. Hrozný je, že na recepci se při těch dvanáctkách pravděpodobně ukoušu nudou a budu z toho ještě víc osamělá. Nicméně zahrabu se v práci. Občas si na mě udělá čas Manželka. Občas se předevšim kvůli sexu sejdu s Bezcitným. Dovolenou s rodiči sem letos odřekla, takže jinak mě čeká válení u bazénu, a koukání do zdi při hlasitým tikání hodin, jako náznak toho, jak marním svůj bezvýznamný život a všichni okolo mě se baví. Kdo by se netěšil na tuhle část roku...

girl, water, and bed image