Červenec 2018

Když se nedaří, je na čase něco změnit

Včera v 11:19 | Open-minded girl
Než začalo léto měla jsem květen, červen takové nešťastné období. Věčně sem byla ve stresu kvůli zkouškám, který mi dali tenhle semestr fakt zabrat. Zjistila jsem, že kolem sebe nemám skoro žádné lidi s kterými bych se vídala, takže moje samota po dlouhé době v single v životě, se ještě zvětšila. Po rozchodu mi chybělo hodně věcí. Nešlo ani tak o něj, náš vztah nebyl zrovna na tak emoční úrovni, ale prostě ty obyčejný věci kdy víte, že tady pro vás někdo je a máte s kým trávit čas. Před prázdninami sem si zkrátka procházela ještě tou špatnou částí věcí, ale pak se to ve mě nějak zlomilo a já se rozhodla, že nechci ztratit další měsíc života takhle. Rozhodla jsem se, že samotu využiju.

Říká se, že není dobrý přejít hned ze vztahu do vztahu, že je dobré si dát mezitím pauzu a srovnat se se vším. A ačkoliv, co se vztahu s Bezcitným týče, neměla jsem až tak co srovnávat, věděla jsem, že potřebuju být chvíli sama. Zjistit, co chci a chvíli se začít zas bavit, jako předtím, než začal ten kolotoč vztahů.

Takže aktuálně na sobě pracuju a to hlavně na tom, abych měla dobrou náladu. Abych netrávila léto doma a nespadla snadno do těch pochmurných myšlenek, našla jsem si práci. Vlastně nakonec dvě, takže zaměstnaná jsem opravdu dost. Ten jeden až dva dny volna v týdnu se snažím trávit s někým venku nebo u vína. Výhoda toho, že pracuju, je taky v tom, že mám dost peněz na to abych si čas od času mohla udělat radost. Každá z nás, by měla sama sobě občas koupit něco hezkého a udělat si hezčí den. Kromě toho, že pracuju začla jsem se na věci dívat trochu jinak. Za každou cenu se prostě snažím udržovat si úsměv, i kvůli maličkostem. Ze začátku jsem na tyhle věci musela myslet, ale teď už to jde prostě samo. :-)

Taky když nepracuju zrovna do deseti do večera a všechno stíhám tak si doma ráda zacvičím. Nedělám to zrovna abych hubla do plavek jako většina holek (já nikdy nebudu jako většina holek), ale o tom až jindy. Nicméně si přitom skvěle vyčistím hlavu a když si dám pořádně do těla, mám z toho vážně skvělý pocit. A ta ledová sprcha po tom, je k nezaplacení.

Zkrátka si myslím, že když má člověk nějaké zlomové období, co je pro něj těžké, měl by z toho vytěžit maximum. Jistými věcmi si člověk prostě projít musí, ale jde to dělat několika způsoby. Já se rozhodla, že si to užiju a budu na sobě pracovat. A zatím myslím, že mi to vychází celkem úspěsně.

happy, quotes, and life image


Smířená

1. července 2018 v 21:15 | Open-minded girl
Ani nevím jak se to stalo. Nasedla jsem do auta po několika hodinách strávených v práci. Zapla radio. Otevřela okýnko ikdyž venku byla docela zima. A vyjela jsem z města, na cestu domů. A najednou začala v rádiu hrát ta písnička a všechno začínalo mít smysl. Jen jsem se zaposlouchala do těch anglických slůvek a přišlo mě že slyším vlastní myšlenky.

Nyní jsem našla svoje tempo, zůstáváš mimo moji cestu, nestav se mi do cesty ... Potřebuji trochu dýchat, bláznivý život je před námi ... Prosím dejte si přestávku, už nechci další chyby, teď když jsem vzhůru.

Nedokážu ani popsat svoje rozpoložení v té chvíli a svou náladu teď. Je mi vážně dobře. Jako kdybych se na chvíli dokázala oprostit od všech těch špatných věcí a měla jasno. Jsem v klidu a usmívám se. Tak trochu omámená. Jako by odešlo něco vážně špatnýho a já ani nevím co, natož jak a proč.

Včera před půlnocí jsem byla venku s Lucasem. Měl v sobě pár panáků a upřímně si myslím, že chtěl zjistit jestli zvládne semnou podvést jí. Nicméně mě varoval ať ho odmítnu a já předem slíbila, že budu hodná. A byla jsem. Několik narážek a náznaků toho, že stačilo jen něco říct nebo udělat a byl by můj, ale držela jsem se slibu ikdyž v té chvíli by mi bylo jedno kdyby se neudržel. Ale teď? V téhle náladě? Kdyby mi teď napsal tak ho odmítnu, protože si to jasno chci aspoň pro dnešek udržet. Ten klid. Stejně tak kdyby napsal Bezcitnej. Teď ne. Teď mám moc práce s tím mít dobrou náladu a jasnou hlavu. Kéžby to vydrželo aspoň do rána. Víc nechci.